Lubaczów: Spotkanie autorskie z Kazimierzem Nóżką i Marcinem Sceliną

• 18-06-2021
Lubaczów: Spotkanie autorskie z Kazimierzem Nóżką i Marcinem Sceliną MBP w Lubaczowie

Burmistrz Miasta Lubaczowa i dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie zapraszają na spotkanie autorskie z Kazimierzem Nóżką i Marcinem Sceliną, które odbędzie się 18 czerwca 2021 roku o godz. 17.00 w Miejskim Domu Kultury (ul. Konopnickiej 2) w ramach Dni Lubaczowa.

Kazimierz Nóżka i Marcin Scelina to najpopularniejsi leśnicy w Polsce, którzy prowadzą słynny leśny profil na Facebooku. Ma tysiące odsłon, a dzięki filmom i zdjęciom Kazimierza Nóżki cała Polska poznała i pokochała niedźwiedzią rodzinę oraz zachwyciła się botanicznymi zdjęciami Marcina Sceliny. Są współautorami (obok Macieja Kozłowskiego) bestsellerowej książki "Zanim wyjedziesz w Bieszczady".

Źródło: MBP w Lubaczowie