Spotkania autorskie z Sylwią Trojanowską w podkarpackich bibliotekach

• 25-06-2021
Spotkania autorskie z Sylwią Trojanowską w podkarpackich bibliotekach Sylwia Trojanowska

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza klubowiczów Dyskusyjnych Klubów Książki i czytelników bibliotek na spotkania z Sylwią Trojanowską - autorką powieści obyczajowych oraz sztuk teatralnych, a także trenerem biznesu i coachem.

Sylwia Trojanowska wraz z mężem i synem mieszka w Szczecinie, na skraju Puszczy Bukowej. W swojej twórczości stara się zarażać optymizmem i pozytywnym spojrzeniem na to, co przynosi życie. Najbardziej znanym cyklem powieściowym jej autorstwa są "Sekrety i kłamstwa". "Powiedz mi jak będzie" i "Daj nam jeszcze szansę" to najnowsze powieści Sylwii Trojanowskiej jakie ukazały się na rynku wydawniczym.

Harmonogram spotkań:

• 21 czerwca 2021 r., godz. 17.00 - Gminna Biblioteka Publiczna w Haczowie (Haczów 95)
  • 22 czerwca 2021 r., godz. 17.00 - Biblioteka Publiczna w Leżajsku (ul. Jarosławska 1)
  • 23 czerwca 2021 r., godz. 17.00 - Miejska Biblioteka Publiczna w Jarosławiu (ul. ks. Jakuba Makary 1)
  • 24 czerwca 2021 r., godz. 16.00 - Biblioteka Publiczna w Nowej Dębie (ul. Żeromskiego 2)
  • 25 czerwca 2021 r., godz. 17.00 - Miejska Biblioteka Publiczna w Łańcucie (Filia nr 1, ul. Piłsudskiego 70/4)

Źródło: Instytut Książki