Rzeszów: Spotkanie online "Żydzi w kulturze muzycznej Galicji"

• 15-06-2021
Rzeszów: Spotkanie online "Żydzi w kulturze muzycznej Galicji" WiMBP w Rzeszowie

Instytut Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zapraszają 15 czerwca 2021 r. o godz. 17.00 na spotkanie online "Żydzi w kulturze muzycznej Galicji".

Spotkanie online odbędzie się z wykorzystaniem platformy ClickMeeting.

Link do rejestracji na spotkanie: https://bibliotekarzeszow.clickmeeting.com/zydzi-w-kulturze-muzycznej-galicji/register

Wykłady wygłoszą:

• dr hab. Ewa Nidecka, prof. UR "Herman Horner (1892-1942) - wybitny bas-baryton z Rzeszowa"
  • dr Jolanta Wąsacz-Krztoń "Teresa z Blumenfeldów Arklowa, zapomniana śpiewaczka lwowska"

Organizację wydarzenia dofinansowano z programu "Doskonała nauka" Ministra Edukacji i Nauki.

WiMBP w Rzeszowie