Rzeszów: Wykład online "Rzecz o interpretacji dzieł sztuki"

• 14-05-2021
Rzeszów: Wykład online "Rzecz o interpretacji dzieł sztuki" WiMBP w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie - Filia nr 5 zaprasza na cykl wykładów online "Widzi się to, co się wie" dra Michała Ruta - kierownika Działu Sztuki Muzeum Okręgowego w Rzeszowie.

Trzzeci wykład - "Rzecz o interpretacji dzieł sztuki" - odbędzie się 14 maja 2021 r. o godz. 11.40 na platformie ClickMeeting.

Link do rejestracji:

Organizację spotkania dofinansowano w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 rok.

WiMBP w Rzeszowie