Rzeszów: Wykład online "Józef Mackiewicz (1902-1985) - pisarz i publicysta"

• 20-04-2021
Rzeszów: Wykład online "Józef Mackiewicz (1902-1985) - pisarz i publicysta" WiMBP w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie oraz Towarzystwo Literackie im. Adama Mickiewicza - Oddział w Rzeszowie zapraszają 20 kwietnia 2021 r. o godz. 17.00 na wykład online dra hab. prof. UR Kazimierza Maciąga "Józef Mackiewicz (1902-1985) - pisarz i publicysta".

Spotkanie odbędzie się z wykorzystaniem platformy ClickMeeting. Obowiązuje rejestracja na stronie:

Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań na czacie.

WiMBP z Rzeszowie