• 31-05-2021
Rzeszów: VII edycja Konkursu Poetyckiego "O Pióro Pegaza 2021 - Cyberwiersze, czyli futurystyczny Lem" WiMBP w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza do wzięcia udziału w VII edycji Konkursu Poetyckiego "O Pióro Pegaza 2021 - Cyberwiersze, czyli futurystyczny Lem".

Przedmiotem konkursu jest napisanie utworu wierszowanego - kaligramu lub wiersza wizualnego - w oparciu o życie i twórczość Stanisława Lema. Termin przesyłania prac: 31 października 2021 r.

Konkurs związany z ustanowieniem przez Sejm RP roku 2021 Rokiem Stanisława Lema, w 100. rocznicę urodzin pisarza.

Regulamin Konkursu i Karta zgłoszenia są do pobrania na stronie WiMBP w Rzeszowie:

Organizację wydarzenia dofinansowano ze środków Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 rok.

WiMBP w Rzeszowie