• 22-04-2021
Krosno: "Kreatywność? To się ćwiczy!" - warsztaty online rozwijające twórcze myślenie KBP

Jak przeprowadzić burzę mózgów, aby wygenerować naprawdę ciekawe pomysły? Na czym polega twórcze rozwiązywanie problemów? Jeżeli interesujesz się tematem twórczego myślenia i chcesz zainwestować w swój rozwój weź udział w cyklu bezpłatnych zajęć "Kreatywność? To się ćwiczy!" organizowanym przez Krośnieńską Biblioteką Publiczną w Krośnie.

"Kreatywność? To się ćwiczy!" to trzy spotkania, podczas których poznasz m.in. zasady twórczego myślenia, sprawdzone ćwiczenia na rozwijanie kreatywności, zasady prowadzenia burzy mózgów i różne jej rodzaje, metody twórczego rozwiązywania problemów, elementy blokujące kreatywność - tzw. idea killers.

Spotkania odbędą się w następujących terminach:

•     8.04.2021 (czwartek), godz. 9.00-11.00. Wprowadzenie do kreatywności i podstawowe zasady twórczego myślenia.
  •     15.04.2021 (czwartek), godz. 9.00-11.00 . Sprawdzone sposoby na rozwijanie kreatywności.
  •     22.04.2021 (czwartek), godz. 9.00-11.00. Twórcze rozwiązywanie problemów.

Zajęcia odbędą się online, na bezpłatnej platformie Zoom. Do uczestników zostanie wysłany link z instrukcją, jak dołączyć do spotkania. Udział w spotkaniu wymaga dostępu do komputera z internetem, słuchawek (głośników), mikrofonu i kamery.

Aby zapisać się na zajęcia należy wypełnić formularz na stronie: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf0wrOQd1TwS7YvH6_ewBD7qJwT1eqQE8z1AOLqfspd1Nk__Q/viewform

Warsztaty poprowadzi Agata Warywoda - specjalistka ds. działań edukacyjnych w Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej, trenerka, absolwentka Akademii Trenerów w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach oraz Studium Pracy z Grupą i Zespołem w Krakowie. Specjalizuje się w tematach związanych z nowymi technologiami, kreatywnością oraz komunikacją i współpracą opartą na empatii.

Źródło: KBP