Jasło: "Przeżywam. Wyrażam. Jestem" - biblioterapeutyczne zajęcia online

  • 26-02-2021
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Powiększ czcionkę
  • Wydrukuj
  • Email
  • Skomentuj jako pierwszy!
Qr Code
Jasło: "Przeżywam. Wyrażam. Jestem" - biblioterapeutyczne zajęcia online MBP w Jaśle

Emocje towarzyszą nam przez całe życie. Radość, smutek, złość, strach czy spokój to uczucia, które potrafimy nazwać i nimi kierować. Kiedy kontrolujemy nasze uczucia i wszystko działa idealnie nie musimy się martwić. A kiedy nasze emocje płatają nam figle – szukamy pomocy. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zachęca zorganizowane grupy przedszkolne i wczesnoszkolne do wzięcia udziału w biblioterapeutycznych zajęciach online, stworzonych specjalnie z myślą o dzieciach w wieku 5-9 lat. Aby otrzymać dostęp do zajęć należy zadeklarować chęć kontaktując się z Oddziałem dla Dzieci i Młodzieży.

Pierwsze ze spotkań - "Słoiczek pełen strachu" - poświęcone jest lękom i wyrażaniu emocji. Czy wiesz, że lekceważenie strachu może być bardzo ryzykowne? Gdybyśmy go nie odczuwali narażeni bylibyśmy na różne niebezpieczeństwa. Jak go oswoić i zrozumieć, a nawet wykorzystać do własnego rozwoju? W czasie lekcji online przeniesiemy się w świat dziecięcych uczuć i lęków. Zastanowimy się czym jest strach, dlaczego się boimy i jak poradzić sobie z tym przykrym uczuciem. Zmierzymy się ze strachem przed ciemnością, duchami, szmerami i dziwnymi odgłosami. Swoje lęki zamkniemy w słoiczkach i przekonamy się, że strach może być naszym przyjacielem.

Kontakt dla zainteresowanych:
Oddział dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.
Numer telefonu: 13 4462602  wew. 35
Adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MBP w Jaśle

 

Czytany 48 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Galeria filmów

zobacz wszystkie

Galeria fotografii

Kalendarium imprez

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij