• 03-03-2021
Rzeszów: Prelekcja online "Sylwetka Łukasza Cieplińskiego - Prezesa IV Zarządu WiN" WiMBP w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie - Filia nr 7 zaprasza 3 marca 2021 r. o godz. 17.00 na prelekcję online Zenona Fajgera z Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Rzeszowie pt. "Sylwetka Łukasza Cieplińskiego - Prezesa IV Zarządu WiN. 108. rocznica urodzin, 70. rocznica śmierci" (spotkanie z cyklu "Żołnierze Wyklęci").

Spotkanie online odbędzie się z wykorzystaniem platformy ClickMeeting.

Link do rejestracji na spotkanie: https://bibliotekarzeszow.clickmeeting.com/sylwetka-lukasza-cieplinskiego-prezesa-iv-zarzadu-win-prelekcja-zenona-fajgera/register

Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań na czacie.

WiMBP w Rzeszowie