Rzeszów: Wykład online "Gawęda o Bolesławie Prusie" dr hab. Joanny Rusin

• 09-03-2021
Rzeszów: Wykład online "Gawęda o Bolesławie Prusie" dr hab. Joanny Rusin WiMBP w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie oraz Towarzystwo Literackie im. Adama Mickiewicza - Oddział w Rzeszowie zapraszają 9 marca 2021 r. o godz. 17.00 na wykład online dr hab. Joanny Rusin, prof. UR "Gawęda o Bolesławie Prusie".

Spotkanie odbędzie się z wykorzystaniem platformy ClickMeeting.

Link do  rejestracji na spotkanie: https://bibliotekarzeszow.clickmeeting.com/-gaweda-o-boleslawie-prusie-wyklad-online-dr-hab-joanny-rusin/register

Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań na czacie.

Dr hab. Joanna Rusin profesor UR – pracownik naukowy Instytutu Polonistyki i Dziennikarstwa Uniwersytetu Rzeszowskiego. Autorka licznych artykułów w czasopismach literackich i naukowych oraz książek: "Aleksander Wielopolski - bohater trudnej legendy"(1999), "Człowiek świętego imienia: legenda Traugutta w piśmiennictwie polskim XIX i XX wieku" (2002) i "Literatura i jej konteksty: prace ofiarowane profesorowi Czesławowi Kłakow"i / pod. red. Joanny Rusin, Kazimierza Maciąga (2005).

WiMBP w Rzeszowie