Krasne: VII Międzygminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

• 20-01-2021
Krasne: VII Międzygminny Konkurs Kolęd i Pastorałek GOKiB Krasne

Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Krasnem zaprasza do udziału w VII edycji Międzygminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek Krasne 2021.

Konkurs jest adresowany do solistów - uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych (górna granica wieku to 20 lat). Z uwagi na sytuację pandemiczną rywalizacja odbędzie się online. Zgłoszenia - w formie linków do nagrań - przyjmowane są do 20 stycznia 2021 r.

Szczegóły - regulamin i karta zgłoszeniowa - na stronie:

Informacji o konkursie udziela instruktor Liliana Sendera: tel. 172300347 ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Źródło: mat. pras.