Krosno: Wirtualne ferie z książką

• 15-01-2021
Krosno: Wirtualne ferie z książką KBP

Krośnieńska Biblioteka Publiczna na czas ferii zimowych (4-17 stycznia 2021 r.) przygotowała specjalną ofertę skierowaną do dzieci i młodzieży, ale także dorośli znajdą w niej coś dla siebie.

Wszystkie działania odbywać się będą w formie online i publikowane będą na profilu KBP na Facebooku – a w przypadku działań wymagających rejestracji na platformie Zoom. Poszczególne działania zróżnicowane tematycznie sprawią, że z oferty skorzystają zarówno miłośnicy bajek i baśni, ale także osoby zainteresowane kosmosem czy teatrem.

Szczegółowy program na stronie:

Źródło: KBP