Rzeszów: Spotkanie online z Robertem Makłowiczem

• 26-11-2020
Rzeszów: Spotkanie online z Robertem Makłowiczem WiMBP w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza 26 listopada 2020 r. o godz. 18.00 na spotkanie online z krytykiem kulinarnym, dziennikarzem, pisarzem i podróżnikiem Robertem Makłowiczem.

Spotkanie online odbędzie się z wykorzystaniem platformy ClickMeeting:

Uwaga! 30 minut przed spotkaniem, zarejestrowane osoby otrzymają e-mailowe przypomnienie o spotkaniu autorskim z opcją "Dołącz teraz" – jej wybranie spowoduje połączenie ze stroną spotkania online. Rejestracja możliwa jest także w czasie trwania spotkania - do wyczerpania limitu uczestników.

Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań na czacie.

Organizację spotkania dofinansowano w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r.

Robert Makłowicz – urodził się w 1963 r. w Krakowie. Dziennikarz ("Gazety Wyborczej", "Newsweek Polska", "Przekroju") i pisarz (ostatnio: "Cafe Museum", "C.K. Kuchnia wydanie odświeżone", "Dalmacja. Książka kucharska"). Miliony widzów przez lata zaczynały w jego towarzystwie niedzielne poranki ("Podróże kulinarne Roberta Makłowicza", "Makłowicz w podróży"), a dzięki jego wskazówkom nawet schabowy z kapustą smakował jakby subtelniej. Do tego podróżnik, znawca historii - zwłaszcza środkowoeuropejskiej za ostatnich Habsburgów oraz miłośnik muzyki, literatury i destylatów owocowych.

WiMBP w Rzeszowie