Rzeszów: Spotkanie online z Kingą Baranowską

• 24-11-2020
Rzeszów: Spotkanie online z Kingą Baranowską WiMBP w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza 24 listopada 2020 r. o godz. 18.00 na spotkanie online z Kingą Baranowską - himalaistką, zdobywczynią 9. ośmiotysięczników oraz tytułu Mistrza Mowy Polskiej.

Spotkanie online odbędzie się z wykorzystaniem platformy ClickMeeting: https://bibliotekarzeszow.clickmeeting.com/spotkanie-z-kinga-baranowska/register

Uwaga! 30 minut przed spotkaniem, zarejestrowane osoby otrzymają e-mailowe przypomnienie o spotkaniu autorskim z opcją "Dołącz teraz" – jej wybranie spowoduje połączenie ze stroną spotkania online. Rejestracja możliwa jest także w czasie trwania spotkania - do wyczerpania limitu uczestników. Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań na czacie.

Prowadzenie spotkania - Adam Głaczyński
Obsługa techniczna - Joanna Piller i Janusz Haliniak (Dział Komputeryzacji Procesów Bibliotecznych WiMBP)

Organizację spotkania dofinansowano w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r.

WiMBP w Rzeszowie