Jasło: "Być jak Paolini" - XXVI Konkurs Liryczne Jasło

• 01-12-2020
Jasło: "Być jak Paolini" - XXVI Konkurs Liryczne Jasło MBP w Jaśle

Każdy twórca chce być dostrzeżony i doceniany. Niektórzy zaczynają pisać od najmłodszych lat i wcześnie osiągają sukces, jak np. Sarah J. Maas czy Christopher Paolini. Chcesz być jak oni? Sprawdź swoje umiejętności startując w XXVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Liryczne Jasło, organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle.

Jeśli piszesz wiersze lub opowiadania i jesteś uczniem klas 4-8 szkoły podstawowej lub uczęszczasz do szkoły ponadpodstawowej - ten Konkurs jest dla Ciebie. Czekamy na Twoje utwory o dowolnej tematyce do 30 stycznia 2021 r. Nie mogą to być wypracowania szkolne ani prace wcześniej publikowane bądź nagrodzone w innych konkursach. Laureatów wyłoni profesjonalne jury złożone z polonistów i literatów, a ich utwory zostaną opublikowane w tomiku "Liryczne Jasło" wydawanym przez Bibliotekę, który stanowi jedną z nagród dla zwycięzców. Zapraszamy też do śledzenia naszej strony internetowej i Facebooka MBP w Jaśle, ponieważ przygotowaliśmy w tym roku różne niespodzianki zarówno dla laureatów jak i potencjalnych uczestników Konkursu.

Regulamin Konkursu wraz z Kartą uczestnika, Oświadczeniem, Klauzulą informacyjną i Zgodą na wykorzystanie wizerunku można pobrać ze strony Biblioteki.

Tylko utwory uczestników, którzy spełnili kryteria podane w Regulaminie będą rozpatrywane przez jury Konkursu.

Szczegółowe informacje:
Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle