Rzeszów: Spotkanie autorskie online z Zofią Stanecką

• 18-09-2020
Rzeszów: Spotkanie autorskie online z Zofią Stanecką WiMBP w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza dzieci i rodziców na spotkanie online pt. "Jak to z Basią było?" z Zofią Stanecką - pisarką, autorką cyklu książek dla dzieci o sympatycznej Basi.

Spotkanie odbędzie się 18 września 2020 r. o godz. 18.00 za pośrednictwem platformy ClickMeeting.

Obowiązuje rejestracja na stronie: https://bibliotekarzeszow.clickmeeting.com/-jak-to-z-basia-bylo-spotkanie-z-zofia-stanecka/register

Zofia Stanecka: "Piszę dla dziecka w sobie. Może dlatego, że bardzo silnie pamiętam, jak to jest, gdy jest się dzieckiem. Jakie ma się emocje, jak bardzo wszystko się wtedy przeżywa; że jak coś boli, to bardzo boli; że jak jest szczęście, to jest to szczęście po kres; że jak nie można mieć czegoś, czego się bardzo chce, to jest to koniec świata; że jak zabraknie miłości, to jest jeszcze gorzej niż koniec świata, bo tracimy grunt pod nogami. Myślę, że pisząc o emocjach dzieci, chcę je uchwycić. Bo emocje w dzieciństwie to coś, co definiuje świat. I w tym sensie, pisząc dla siebie, piszę dla wszystkich dzieci".

WiMBP w Rzeszowie