Mielec: Spotkanie autorskie z Ryszardem Ćwirlejem

• 18-09-2020
Mielec: Spotkanie autorskie z Ryszardem Ćwirlejem MBP SCK w Mielcu

Miejska Biblioteka Publiczna SCK w Mielcu zaprasza na spotkanie z autorem kryminałów, Ryszardem Ćwirlejem. Spotkanie odbędzie się 18 września 2020 r. o godz. 17.00 w Bibliotece przy ul. Kusocińskiego 2.

Ryszard Ćwirlej jest pisarzem i dziennikarzem telewizyjnym, autorem rozchwytywanych w bibliotece cyklów książkowych z milicjantami/policjantami w roli głównej, których akcja toczy się od lat osiemdziesiątych XX wieku do czasów współczesnych w Poznaniu i innych miejscach Wielkopolski, a także przedwojennego cyklu z komisarzem Fischerem.

Krytycy literaccy ogłosili go twórcą nowego gatunku książkowego - kryminału neomilicyjnego.

Podczas spotkania będzie możliwość zakupienia książek gościa.

Źródło: MBP SCK w Mielcu