Krosno: Narodowe Czytanie 2020 online - zgłoszenia filmowe

• 03-09-2020
Krosno: Narodowe Czytanie 2020 online - zgłoszenia filmowe KBP

5 września 2020 r. odbędzie się 9. edycja ogólnopolskiej akcji pn. Narodowe Czytanie - od pierwszej jej edycji Krośnieńska Biblioteka Publiczna organizuje w Krośnie to wydarzenie, zapraszając do wspólnej lektury mieszkańców miasta. W tym roku, z powodu sytuacji epidemicznej w kraju, KBP proponuje czytanie on-line.

5 września o godz. 12.00 na Facebooku oraz stronie internetowej KBP będzie można posłuchać fragmentów "Balladyny" czytanych przez bibliotekarzy na rynku Krosna oraz w pomieszczeniach biblioteki. Ale "Balladynę" może przeczytać każdy! Bibliotekarze zachęcają do nagrywania własnych filmów z czytanymi fragmentami dramatu J. Słowackiego i przesyłanie ich na adres KBP: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 3 września 2020 r. - wszystkie filmy zostaną wyemitowane w dniu Narodowego Czytania na profilach społecznościowych KBP i stronie internetowej www.kbp.krosno.pl ph: Narodowe Czytanie w Krośnie.

Jak wyglądały poprzednie edycje Narodowego Czytania w Krośnie można zobaczyć tutaj: https://youtu.be/c8beAsfid4s

Źródło: FB