Rzeszów: Konkurs dla dzieci "Odlotowe czytanie online"

• 18-08-2020
Rzeszów: Konkurs dla dzieci "Odlotowe czytanie online" WiMBP w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie - Filia nr 10 zaprasza dzieci w wieku od 6 do 11 lat do udziału w konkursie pięknego czytania "Odlotowe czytanie online".

Zadaniem uczestników konkursu jest:

• wybranie i przeczytanie jednego utworu z kanonu klasyki poezji dziecięcej: Jana Brzechwy, Juliana Tuwima, Wandy Chotomskiej, Ludwika Jerzego Kerna, Stanisława Jachowicza, Marii Konopnickiej,
  • przygotowanie prezentacji utworu w formie krótkiego nagrania audio-video w formacie MP4 - czas czytania nie może przekraczać 3 minut (plik z filmem zgłaszany do udziału w Konkursie powinien być podpisany imieniem i nazwiskiem uczestnika),
  • przesłane filmu do WiMBP w Rzeszowie za pośrednictwem portalu https://nc.wimbp.rzeszow.pl/s/5pF4LC4XGDrJrCR
  • wypełnienie i przesłanie Karty Zgłoszenia (do wyboru jedna z form dostarczenia: w formie skanu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; pocztą tradycyjną na adres: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie, 35-010 Rzeszów, ul. Sokoła 13; osobiste dostarczenie Karty do Filii nr 10 WiMBP w Rzeszowie przy ul. Podchorążych 1).

Film oraz Kartę Zgłoszenia należy przesłać do 31 sierpnia 2020 r. - szczegółowy regulamin oraz karta do pobrania na stronie:

WiMBP w Rzeszowie