Lubaczów: Wakacyjny Kiermasz Książek

• 15-08-2020

Miejska Biblioteka Publiczna w Lubaczowie po kolejny raz organizuje Wakacyjny Kiermasz Książek wycofanych z księgozbioru. W tym roku, ze względu na szczególną sytuację pandemii koronawirusa, odbywa się on w formie on-line.

Wśród dostępnych publikacji - sprzedawanych za symboliczną złotówkę - duży wybór książek dla dzieci i młodzieży, od beletrystyki i lektur po książki popularnonaukowe.

Lista książek dostępna jest na stronie Biblioteki. Zamawiać je można pod numerem telefonu 16 632 93 50 w. 24. Odbiór w oknie Biblioteki.

Źródło: MBP w Lubaczowie