Nowa Dęba: Spotkania online z Wojciechem Bonowiczem

• 30-08-2020

FundacjaQ i Muzeum Opowieści z Nowej Dęby oraz Kultura w Kwarantannie zapraszają na 3 spotkania online z Wojciechem Bonowiczem. Pierwsze zaplanowano na 9 lipca 2020 r. o godz. 20.00, kolejne na 4 i 30 sierpnia.

Tischner - Wojciecha Bonowicza

Poezja - Wojciecha Bonowicza

Dziennik końca świata - Wojciecha Bonowicza

Wojciech Bonowicz - jest poetą i publicystą, stale współpracującym z "Tygodnikiem Powszechnym" i miesięcznikiem "Znak". Opublikował kilka tomów poetyckich, m.in. "Pełne morze" (Nagroda Literacka Gdynia 2007), "Polskie znaki", "Echa" oraz "Druga ręka" (nominacje do Nagrody Poetyckiej im. W. Szymborskiej i Nagrody Nike). Autor licznych książek-wywiadów (m.in. z Janiną Ochojską, ks. Michałem Hellerem i Wojciechem Waglewskim), tomów gawęd "Kapelusz na wodzie" i "Sto lat. książka życzeń" oraz książek dla dzieci. Ostatnio opublikował "Dziennik końca świata" (2019) oraz "Tischner. Biografia" (2020). Jako wykonawca pojawia się od czasu do czasu na koncertach zespołu Fisz Emade Tworzywo.

Źródło: FB