Rzeszów: Spotkanie online z podróżnikiem Marcinem Sondejem

• 07-07-2020
Rzeszów: Spotkanie online z podróżnikiem Marcinem Sondejem WiMBP w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na spotkanie online "Na bałkańskim szlaku - w drodze po górską koronę Bałkanów", którego gościem będzie podróżnik i przewodnik górski Marcin Sondej.

Spotkanie współorganizowane przez Filię nr 5 oraz Dział Komputeryzacji Procesów Bibliotecznych WiMBP odbędzie się 7 lipca 2020 r. o godz. 18.00 na platformie ClickMeeting (obowiązuje rejestracja uczestników na stronie: https://bibliotekarzeszow.clickmeeting.pl). Poprowadzi je Aldona Wiśniowska.

Spotkanie online dofinansowano w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r.

WiMBP w Rzeszowie