Rzeszów: "Książkowe lato online" z WiMBP

• 11-07-2020
Rzeszów: "Książkowe lato online" z WiMBP WiMBP w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na "Książkowe lato online".

Na bibliotecznym fanpage'u WiMBP codziennie od 29 czerwca do 31 sierpnia 2020 r. czekać będą:

• dla spragnionych nowych przygód – ciekawe propozycje książkowe
  • dla fanów skomplikowanych zagadek – wirtualne escape roomy
  • dla kreatywnych wielbicieli robótek ręcznych – tutoriale
  • dla znawców literatury dziecięcej – krzyżówki, quizy, wykreślanki
  • dla lubiących dobrą zabawę – gry, zabawy, rebusy i konkursy.

9 lipca 2020 r. rusza też cykl spotkań autorskich online. W letnie wieczory w WiMBP zagoszczą wirtualnie m.in. Michał Rusinek, Jakub Żulczyk, Mariusz Szczygieł, Jakub Małecki, Witold Szabłowski, Marcin Wroński i Alek Rogoziński, a gościem specjalnym będzie wybitny ilustrator Józef Wilkoń. Szczegóły projektu na stronie: "Spotkajmy się online" w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej.

WiMBP w Rzeszowie