Rzeszów: Nabór na warsztaty teatralne w WiMBP

• 06-07-2020
Rzeszów: Nabór na warsztaty teatralne w WiMBP WiMBP w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie ogłasza nabór uczestników na bezpłatne warsztaty teatralne, organizowane w ramach zadania "Spotkajmy się w Bibliotece" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji. Będą to cykliczne spotkania warsztatowe obejmujące zagadnienia dotyczące elementarnych zadań aktorskich, które dostarczą uczestnikom wiedzy i umiejętności niezbędnych do wspólnej pracy nad tekstem literackim. W ramach warsztatów zostanie przygotowany spektakl inspirowany książką Antoine’a de Saint-Exupéry’ego "Mały Książę". Uczestnicy warsztatów zaprojektują i wykonają także scenografię.

Warsztaty, które poprowadzi Kamil Dobrowolski, aktor Teatru Maska w Rzeszowie, odbywać się będą w okresie od 15 lipca do 4 grudnia 2020 r. (zaplanowano 30 spotkań warsztatowych), a zakończy je przedstawienie w dniu 7 grudnia br.

Nabór na warsztaty trwa do 10 lipca 2020 r. - do udziału w nich zapraszamy osoby w wieku 16-25 lat, pełne pasji, które pragną spędzić twórczo czas z ciekawymi, kreatywnymi ludźmi. Wypełnioną kartę zgłoszenia - dostępną na stronie WiMBP w Rzeszowie należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szczegółowe informacje: http://www.wimbp.rzeszow.pl/aktualnosci/art,4222,ogloszenie-naboru-na-warsztaty-teatralne.html

WiMBP w Rzeszowie