Jasło: Umów się z książką! - akcja walentynkowa w MBP

• 14-02-2020
Jasło: Umów się z książką! - akcja walentynkowa w MBP MBP w Jaśle

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle i jej księgozbiór zapraszają czytelników od 7 do 21 lutego 2020 do zabawy walentynkowej "Umów się z książką!".

Akcja obejmuje Wypożyczalnię dla Dorosłych, Oddział dla Dzieci i Młodzieży i filie biblioteczne.

Nasze półki pełne są książek, które marzą o czytelniku, takim jak Ty! Przyjdź i wylosuj randkę z tajemniczą nieznajomą. Wybierz serduszko i sprawdź czy jesteś zainteresowany spotkaniem. Jeśli tak, to zabierz ją ze sobą! Nie pozwól, aby była samotna i zapomniana. Być może uśmiechnie się do Ciebie szczęście i znajdziesz przyjaźń na całe życie!

MBP w Jaśle