Tyczyn: Dyktando dla dorosłych

• 21-02-2020
Tyczyn: Dyktando dla dorosłych MiGBP w Tyczynie

Z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Tyczynie (ul. Mickiewicza 1) zaprasza do udziału w "Dyktandzie dla dorosłych".

Zgłoszenia przyjmowane są do 19 lutego 2020 r., samo Dyktando zaś odbędzie się 21 lutego o godz. 17.00 w Saloniku Literackim przy MiGBP w Tyczynie. Na najlepszych czekają nagrody oraz tytuł Tyczyńskiego Mistrza Ortografii.

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na:

Źródło: MiGBP w Tyczynie