Rzeszów: Spotkanie autorskie z Urszulą Dudziak

  • 18-01-2020
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Powiększ czcionkę
  • Wydrukuj
  • Email
  • Skomentuj jako pierwszy!
Qr Code
Rzeszów: Spotkanie autorskie z Urszulą Dudziak WiMBP w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na wyjątkowe spotkanie z Urszulą Dudziak - piosenkarką, autorką tekstów i kompozytorką, które odbędzie się 18 stycznia 2020 r. o godz. 13.45 w Wypożyczalni Głównej przy ul. Dąbrowskiego 33a.

Urszula Dudziak to znana wokalistka i kompozytorka jazzowa, która również jest autorką dwóch książek autobiograficznych. Znakiem rozpoznawczym wokalistki jest utwór "Papaya", który osiągnął światowy sukces. Nagrała około 50 płyt, występowała na estradzie z artystami, takimi jak Bobby McFerrin, Herbie Hancock, Dizzy Gillespie, Clark Terry, Ron Carter, Wynton i Branford Marsalis, Gil Evans, Sting czy Lionel Hampton. Współpracowała z Michałem Urbaniakiem. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych, Szwecji i Polsce. W 2011 roku w ukazała się jej pierwsza książka pt. "Wyśpiewam wam wszystko",  a w 2018 roku kolejna "Wyśpiewam wam więcej…". W 2019 została jedną z trenerek w pierwszej polskiej edycji programu The Voice Senior.

Urszula Dudziak znana jest jako osoba pełna energii, uśmiechu i życzliwości mimo wielu negatywnych przeżyć, a nawet tragedii, które pojawiły się  w jej życiorysie. Propaguje zdrowy styl życia, ruch i radość bez względu na wiek, przeciwności i upływający czas. Podczas spotkania będzie można zakupić wydawnictwa oraz płyty pisarki i wokalistki.

Wstęp na spotkanie bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

WiMBP w Rzeszowie

Czytany 149 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Galeria filmów

zobacz wszystkie

Galeria fotografii

Kalendarium imprez

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij