Rzeszów: "Ferie z książką" w WiMBP

• 22-01-2020
Rzeszów: "Ferie z książką" w WiMBP WiMBP w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza dzieci i młodzież na zimowe spotkania w bibliotece pod hasłem "Ferie z książką".

Spotkania rozpoczynają się 13 stycznia 2020 r. W programie przewidziano warsztaty plastyczne, konkursy, spotkania z autorami, zajęcia z głośnego czytania, warsztaty edukacyjne, zabawy animacyjno-czytelnicze, zagadki, quizy, rebusy, gry planszowe, warsztaty DiY i wiele innych atrakcji. Wstęp na wszystkie zajęcia jest bezpłatny.

Szczegółowy harmonogram "Ferii z książką" na 2020 rok do pobrania poniżej i na stronie:

Aby pobrać harmonogram na urządzenie mobilne, należy zeskanować kod QR dostępny na plakacie i stronie internetowej.

WiMBP w Rzeszowie