Sanok: Spotkanie autorskie z Piotrem Zychowiczem

• 13-11-2019
Sanok: Spotkanie autorskie z Piotrem Zychowiczem MBP w Sanoku

Miejska Biblioteka Publiczna w Sanoku zaprasza 13 listopada 2019 r. o godz. 18:00 na spotkanie z Piotrem Zychowiczem poświęcone jego najnowszej książce "Wołyń zdradzony, czyli jak dowództwo AK porzuciło Polaków na pastwę UPA", która w ostatnim czasie wywołała burzliwe dyskusje w mediach. Spotkanie w ramach cyklu "Autorzy bestsellerów w Bibliotece i Księgarni Autorska" poprowadzi dr Jolanta Mazur-Fedak.

Piotr Zychowicz to publicysta historyczny, autor takich książek jak "Pakt Ribbentrop-Beck", "Obłęd '44" czy "Żydzi. Opowieści niepoprawne politycznie". Był dziennikarzem "Rzeczpospolitej", tygodnika "Uważam Rze" oraz "Uważam Rze Historia". Obecnie jest redaktorem naczelnym miesięcznika „"Historia Do Rzeczy". Absolwent Instytutu Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego.

Źródło: MBP w Sanoku