Jasło: "Autorzy na start!" - XXV Konkurs Liryczne Jasło

• 24-01-2020
Jasło: "Autorzy na start!" - XXV Konkurs Liryczne Jasło MBP w Jaśle

Już po raz dwudziesty piąty Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle zapraszają do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Liryczne Jasło.

"Nie pisz dla siebie! Podziel się swoją twórczością z innymi. Masz okazję dać się poznać i sprawdzić swoje umiejętności twórcze. Przyślij nam swoje prace!"- w Konkursie mogą wziąć udział młodzi autorzy wierszy i opowiadań – uczniowie klas 4-8 ze szkół podstawowych oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych. Wiersze i opowiadania o dowolnej tematyce przyjmowane są do 31 stycznia 2020 r. Nie mogą to być wypracowania szkolne ani prace wcześniej publikowane bądź nagrodzone w innych konkursach. Laureatów wyłoni profesjonalne jury złożone z polonistów i literatów, a ich utwory zostaną opublikowane w tomiku "Liryczne Jasło" wydawanym przez Bibliotekę, który stanowi jedną z nagród dla zwycięzców.

Regulamin Konkursu wraz z Kartą uczestnika, Oświadczeniem, Klauzulą informacyjną, Zgodą na przetwarzanie danych osobowych i Zgodą na wykorzystanie wizerunku można pobrać ze strony Biblioteki: https://strona.mbp.jaslo.pl/pl/a/Konkursy-Zostan-autorem-w-Lirycznym-Jasle (zakładka z prawej strony tekstu).

Szczegółowe informacje:
Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle