Stalowa Wola: Spotkanie autorskie z Marią Ulatowską i Jackiem Skowrońskim

  • 18-09-2019
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Powiększ czcionkę
  • Wydrukuj
  • Email
  • Skomentuj jako pierwszy!
Qr Code
Stalowa Wola: Spotkanie autorskie z Marią Ulatowską i Jackiem Skowrońskim MBP w Stalowej Woli

Miejska Biblioteka Publiczna w Stalowej Woli (ul. ks. Popiełuszki 10) zaprasza na spotkanie autorskie z Marią Ulatowską i Jackiem Skowrońskim, które odbędzie się 18 września 2019 r. o godz. 18.00 w sali spotkań nr II.

Maria Ulatowska to autorka bestsellerowych powieści obyczajowych "Sosnowe dziedzictwo", "Pensjonat Sosnówka", "Domek nad morzem", "Przypadki pani Eustaszyny", "Kamienica przy Kruczej", "Całkiem nowe życie", "Prawie siostry". Autorka jest miłośniczką przyrody, zwierząt, książek i dobrej muzyki.

Jacek Skowroński jest współzałożycielem i zastępcą redaktora naczelnego magazynu fantastyczno-kryminalnego Qfant, laureatem Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu na Opowiadanie Kryminalne. To również autor powieści sensacyjno-kryminalnych ("Mucha", "Był sobie złodziej", "Zabić, zniknąć, zapomnieć"). Potrafi skakać ze spadochronem, prowadzić lokomotywy i strzelać z karabinu maszynowego.

Ulatowska i Skowroński piszą także wspólnie książki. - Większość rzeczy sprawiających przyjemność robi się w duecie - przekonują. Wspólnie napisane powieście to chociażby "Autorka", "Pokój dla artysty", "Historia spisana atramentem", "Tylko milion", "Kartka ze szwajcarskim adresem" oraz Cykl Szczepankowski: "Pewnego lata w Szczepankowie", "Niecodzienny upominek", "Dziewczyna ze Szczepankowa" i "I tak nie przestanę Cię kochać".

MBP w Stalowej Woli

 

Czytany 147 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Galeria filmów

zobacz wszystkie

Galeria fotografii

Kalendarium imprez

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij