Jasło: Konkurs "Czytaj - Polecaj! Akcja - Rekomendacja!"

• 21-08-2019
Jasło: Konkurs "Czytaj - Polecaj! Akcja - Rekomendacja!" MBP w Jaśle

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza czytelników, którzy ukończyli 6 lat do udziału w konkursie "Czytaj - Polecaj! Akcja - Rekomendacja!".

Konkurs trwa podczas wakacji w okresie od 3 lipca do 31 sierpnia 2019 r. Mogą wziąć w nim udział czytelnicy w wieku od 6 lat (ukończonych w momencie rozpoczęcia Konkursu), posiadający własną kartę biblioteczną. Konkurs obejmuje Oddział dla Dzieci i Młodzieży, Wypożyczalnię dla Dorosłych, Czytelnie Główną, Filię nr 1, Filię nr 2 i Filię nr 3. Uczestnik zgłasza udział w Konkursie u bibliotekarza w wybranej placówce MBP w Jaśle.

Konkurs polega na umieszczaniu na planszach rekomendacji książek wypożyczonych lub zwróconych w czasie trwania Konkursu w formie: autor, tytuł, nick osoby rekomendującej. Plansze określają tematykę książek.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi w trakcie XIV Jasielskiego Festiwalu Literackiego i Regionalnego odbywającego się w dniach 24 września - 11 października 2019 r. Laureaci zostaną poinformowani o szczegółowej dacie wręczenia nagród.

Zwycięzcy Konkursu w każdej z placówek MBP w Jaśle otrzymają nagrody książkowe.

Szczegóły w Regulaminie Konkursu dostępnym na stronie www. mbp.jaslo.pl.

MBP w Jaśle