Stalowa Wola: Maraton Czytania Dzieciom

• 01-06-2021
Stalowa Wola: Maraton Czytania Dzieciom MBP w Stalowej Woli

Miejska Biblioteka Publiczna w Stalowej Woli aktywnie włącza się w organizację XX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, który w tym roku przebiega pod hasłem "Lubimy czytać polskich autorów".

27 maja 2021 r. o godz. 17.00 na placu przed Biblioteką przy ul. ks. J. Popiełuszki 10 (lub w razie niepogody w bibliotecznym holu) odbędzie się Maraton Czytania fragmentów książek wydanych przez Wydawnictwo Literatura. Czytać na żywo będą bibliotekarze ze stalowowolskiego koła Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich, ale w akcji może też wziąć udział każdy chętny, nawet całe rodziny.

1 czerwca 2021 r. Biblioteka zaprasza z kolei na czytanie wierszy Jana Brzechwy przez lektorkę Malwinę Kożurno. To wydarzenie odbędzie się online, na stronie www MBP, profilu facebookowym i w bibliotecznym serwisie YT.

Źródło: MBP w Stalowej Woli