Rzeszów: Spotkanie autorskie online z Agnieszką Krawczyk

• 11-02-2021
Rzeszów: Spotkanie autorskie online z Agnieszką Krawczyk WiMBP w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie - Filia nr 6 zaprasza 11 lutego 2021 r. o godz. 18.00 na spotkanie online z Agnieszką Krawczyk - autorką bestsellerowych powieści obyczajowych i kryminałów.

Spotkanie odbędzie się z wykorzystaniem platformy ClickMeeting. Obowiązuje rejestracja na stronie: https://bibliotekarzeszow.clickmeeting.com/spotkanie-z-agnieszka-krawczyk/register

30 minut przed spotkaniem zarejestrowane osoby otrzymają e-mailowe przypomnienie z opcją "Dołącz teraz" - jej wybranie spowoduje połączenie ze stroną spotkania online. Rejestracja możliwa jest także w czasie trwania wydarzenia - do wyczerpania limitu uczestników.

Agnieszka Krawczyk – absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim, dziennikarka, redaktorka, autorka powieści obyczajowych i kryminalnych. Ma na swoim koncie 22 książki, do najpopularniejszych należą serie "Magiczne miejsce" ("Magiczne miejsce", "Dolina mgieł i róż", "Ogród księżycowy", "Jezioro szczęścia") oraz "Czary codzienności" ("Siostry", "Przyjaciele i rywale", "Słoneczna przystań", "Magiczny wieczór") i kryminały retro "Dziewczyna z aniołem", "Ciało" czy "Noc zimowego przesilenia". Prywatnie pisarka dużo czyta, kolekcjonuje stare ilustrowane książki dla dzieci oraz powieści o piratach. Uwielbia koty, dobrą kawę oraz swój rodzinny Kraków, który nierzadko pojawia się na kartach jej powieści.

Organizację spotkania dofinansowano w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 r.

WiMBP w Rzeszowie