Boguchwała: Spotkanie autorskie z Joanną Jax

  • 28-09-2020
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Powiększ czcionkę
  • Wydrukuj
  • Email
  • Skomentuj jako pierwszy!
Qr Code
Boguchwała: Spotkanie autorskie z Joanną Jax GBP w Boguchwale

Gminna Biblioteka Publiczna w Boguchwale (ul. Suszyckich 13) zaprasza 28 września 2020 r. o godz. 18.00 na spotkanie autorskie z pisarką Joanną Jax.

Spotkanie organizowane jest w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki. Obowiązuje limit uczestników - 30 osób z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Bezpłatne wejściówki do odbioru w GBP

Joanna Jax (właśc. Joanna Jakubczak) - oprócz pisania powieści maluje na szkle unikatową techniką warstwową, pasjonuje się literaturą biograficzną i grafiką. Zajmuje się także copywritingiem i jest wolontariuszką w Fundacji dla Rodaka wspierającej Polaków w Kazachstanie. Zadebiutowała w 2014 roku "Dziedzictwem von Becków", które zachwyciło zarówno recenzentów, jak i czytelników. Oprócz sagi von Becków ma na swoim literackim koncie także cykle "Zemsta i przebaczenie", "Zanim nadejdzie jutro" oraz "Prawda zapisana w popiołach". Głosami czytelników została finalistką Festiwalu Literatury Kobiecej Pióro i Pazur na najbardziej wzruszającą powieść roku 2014. Uhonorowana Wawrzynem - Literacką Nagrodą Warmii i Mazur za rok 2016 (nagroda czytelników). W 2018 r. jej powieść "Narodziny gniewu" znalazła się wśród dwunastu bestsellerów promowanych w ramach ogólnopolskiej akcji CZYTAJ.PL.

Źródło: FB

Czytany 265 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Galeria filmów

zobacz wszystkie

Galeria fotografii

Kalendarium imprez

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij