#zostańwdomu: spotkania autorskie i DKK online

  • 26-06-2020
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Powiększ czcionkę
  • Wydrukuj
  • Email
  • Skomentuj jako pierwszy!
Qr Code
#zostańwdomu: spotkania autorskie i DKK online Polona Typo

Sytuacja epidemiologiczna sprawiła, że spotkania z pisarzami i pisarkami przeniosły się z bibliotek do sieci. Ulubionych autorów można spotkać online nie tylko na ich prywatnych profilach w mediach społecznościowych, ale także w ramach wydarzeń organizowanych zbiorowo i cyklicznie.

Na wirtualne spotkania z literaturą i literatami zapraszają regularnie m.in. Unia Literacka (UL z książkami) oraz Agencja Literacka Opowieści ("Opowieści w czasach zarazy") - szczegółowe harmonogramy publikowane są z wyprzedzeniem na profilach społecznościowych obu ww. organizacji, tam też obejrzeć można nagrania ze spotkań, które już się odbyły. Swój cykl spotkań autorskich mają również Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich - w każdy poniedziałek gości "Autorów wieczorową porą" - i Wydawnictwo Poznańskie, które zaprasza na "Literackie herbaty". Z pisarzami spotkać można się online także na profilach Legimi i Empiku.

Zagubionym w ofercie wirtualnych spotkań polecamy serwis #ksiazkanakryzys portalu granice.pl gromadzący linki do wywiadów i spotkań autorskich online - zarówno tych zaplanowanych, jak i tych, które się już odbyły.

Spragionym literackich dyskusji i wymiany opinii o książkach przypominamy natomiast, że do internetu przeniosły swoją działalność również Dyskusyjne Kluby Książki: DKK (grupa oficjalna).

oprac. E-biblioteka

Czytany 957 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Galeria filmów

zobacz wszystkie

Galeria fotografii

Kalendarium imprez

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij