Sanok: Promocja albumu "Bieszczadzcy mocarze"

• 06-12-2019
Sanok: Promocja albumu "Bieszczadzcy mocarze" MBP w Sanoku

Miejska Biblioteka Publiczna im. Grzegorza z Sanoka w Sanoku (ul. Lenartowicza 2) i Wydawnictwo Libra PL zapraszają 6 grudnia 2019 r. o godz. 18.00 na spotkanie autorskie z Mateuszem Matysiakiem i Wojomirem "Wojem" Wojciechowskim  promujące premierowo album "Bieszczadzcy mocarze".

Opis wydawcy:

Album jest owocem kilkunastu lat pracy znakomitego fotografika Mateusza Matysiaka, tysięcy godzin wyczekiwania w dziczy na odpowiednie ujęcie wspaniałych bieszczadzkich drapieżników. Tytułowi bieszczadzcy mocarze to prawdziwi władcy dzikich, leśnych Bieszczadów. To zwierzęta największe, najsilniejsze i najbardziej waleczne, ale też niepozorne, co nie oznacza, że mniej piękne i fascynujące. Mateusz Matysiak  to przyrodnik, fotograf i filmowiec. Z zawodu leśnik, biolog i inżynier środowiska, autor licznych publikacji, w tym ilustrowanych encyklopedii zwierząt Polski i ptaków Polski. Wielokrotny laureat oraz juror konkursów fotograficznych w Polsce i za granicą.
Wstęp do albumu napisał Wojomir "Woju" Wojciechowski - kresowiak, legenda Bieszczadów, leśnik, długoletni dyrektor Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

Źródło: Wydawnictwo Libra PL ; FB