Rzeszów: Loesje pisze z Lekką Elektromobilnością - warsztaty kreatywnego pisania

  • 14-04-2019
  • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Powiększ czcionkę
  • Wydrukuj
  • Email
  • Skomentuj jako pierwszy!
Qr Code

Grupa Loesje zaprasza 14 kwietnia 2019 r. o godz. 11.00 do Hotelu Falcon (ul. Jastrzębia 29) na bezpłatne warsztaty kreatywnego pisania w ramach projektu Lekka Elektromobilność.

Pisanie z Loesje pobudza twórcze myślenie, inspiruje do zabawy schematami językowymi i wyrażania swoich myśli w postaci krótkich, niekonwencjonalnych haseł. Warsztaty skłaniają do refleksji nad znaczeniem słów i ich wieloznacznością, uzależnioną od kontekstu wypowiedzi. Najbardziej inspirujące teksty, będące finalnym efektem warsztatów, stają się plakatami podpisanymi imieniem Loesje, które później dostępne są w zasobach na www.loesje.pl oraz www.loesje.org.
Loesje zapewnia niezbędne do warsztatów materiały, spotkanie jest otwarte tematycznie – uczestnicy piszą o wszystkim, co ich zastanawia i pobudza do dyskusji.

Uwaga - liczba miejsc ograniczona! O udziale  decyduje kolejność zgłoszeń tuż przed warsztatami, na ok. 15-20 minut przed ich rozpoczęciem.

LOESJE [luszje], czyli po polsku Lusia
To imię młodej Holenderki, które od ponad 30 lat gości na czarno-białych plakatach z inspirującymi hasłami. Loesje to również grupa ludzi działających na całym świecie na rzecz kreatywności, wolności słowa, aktywizmu społecznego. Prowadzą warsztaty kreatywnego pisania, podczas których powstają plakaty w różnych językach, a także twórcze akcje w przestrzeni miejskiej.

Źródło: FB
 

 

Czytany 191 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Galeria filmów

zobacz wszystkie

Galeria fotografii

Kalendarium imprez

Komunikator internetowy Napisz do nas... Wyślij