Rzeszów: Spotkanie jubileuszowe "Sto "Fraz" a autorów jeszcze więcej"

• 29-03-2019
Rzeszów: Spotkanie jubileuszowe "Sto "Fraz" a autorów jeszcze więcej" SL-A "Fraza" & BWA Rzeszów

Stowarzyszenie Literacko-Artystyczne "Fraza" i Biuro Wystaw Artystycznych w Rzeszowie (ul. Jana III Sobieskiego 18) zapraszają na spotkanie zatytułowane "Sto "Fraz" a autorów jeszcze więcej".

W programie rozmowy z redaktorami i autorami rzeszowskiego kwartalnika literacko-artystycznego "Fraza" z okazji jubileuszu ukazania się setnego numeru pisma.

Wydarzenie będzie mieć miejsce w BWA (dolna galeria; ul. Jana III Sobieskiego 18) dnia 29 marca 2019 r. o godz. 17.00. Poprowadzi je Adam Bienias.

Więcej informacji: http://e-biblioteka.rzeszow.pl/pl-PL/aktualnosci/item/6325-rzeszow-jubileusz-kwartalnika-literackiego-fraza

Źródło: FB