Jasionka: Kiermasz książek na XIV Targach Edukacyjnych Edusalon

• 05-03-2019

Międzynarodowe Targi Rzeszowskie oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zapraszają 5 i 6 marca 2019 r. do G2A Areny w Jasionce na XIV Targi Edukacyjne Edusalon. W ramach targów odbędzie się Kiermasz Książek, w trakcie ktorego czytelnicy będą mogli wybierać spośród 3 tysięcy egzemplarzy: poradników, dzieł encyklopedycznych, biografii, wielu pozycji z literatury pięknej i popularnonaukowej dla dorosłych i młodzieży. Książki będzie można zakupić już od złotówki.

Ponadto uczestnicy Targów na stoisku Biblioteki otrzymają bezpłatne materiały informacyjne o usługach, godzinach otwarcia oraz ofercie kulturalnej proponowanej w placówkach Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie, a także będą mieli możliwość wzięcia udziału w minikonkursie czytelniczym. Nagrodami będą książki wydane przez Podkarpacki Instytut Książki i Marketingu.

Wstęp bezpłatny, godziny zwiedzania: 9.00-14.00.

WiMBP w Rzeszowie