Mielec: Walentynkowa zabawa literacka

• 14-02-2019
Mielec: Walentynkowa zabawa literacka MBP Mielec

Filia nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu (ul. Mickiewicza 2) zaprasza czytelników do walentynkowej zabawy literackiej. Polega ona na tym, aby wyszukać w księgozbiorze bibliotecznym jak najwięcej książek  ze słowem "kochać" lub "miłość" w tytule.

Czytelnik wyszukuje na bibliotecznych półkach książki z synonimem słowa "kochać" w tytule, zapisuje te tytuły, podpisaną kartkę (imię, nazwisko i nr telefonu) wrzuca do kuferka znajdującego się w Bibliotece. Wygrywa ta osoba, która odnajdzie najwięcej książek, w tytule których występują szukane słowa. Na zwycięzców czekają upominki.

Zabawa będzie mieć miejsce 14 lutego 2019 r. w godz. otwarcia biblioteki (11.00-18.00).

Źródło: MBP Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu