Sanok: Wystawa malarstwa Janusza Dziduszki

• 01-08-2018
Sanok: Wystawa malarstwa Janusza Dziduszki MBP w Sanoku

Miejska Biblioteka Publiczna w Sanoku (ul. Lenartowicza 2) zaprasza 1 sierpnia 2018 r. o godz. 11.00 do Galerii 20 na wernisaż wystawy malarstwa Janusza Dziduszki.

Janusz Dziduszko urodził się w 1938 roku w Ustrzykach Dolnych. Uzyskał tytuł magistra inżyniera na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. Projektował w Krakowie, Koszalinie, Tarnowie (od 1965 r.), po pięćdziesięciu latach czynnej pracy w zawodzie powrócił do rysunku odręcznego i malowania. Odtwarza malarstwo europejskie - w tym również polskie - w miniaturowych wymiarach oryginalną techniką malowania na papierze ściernym.

Wystawa czynna będzie do dnia 30 sierpnia 2018 r.

Źródło: MBP w Sanoku