Stalowa Wola: Turniej szachowy o Puchar „Solidarności”

• 05-09-2015

5 września o godzinie 10 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Stalowej Woli rozegrany zostanie turniej szachowy o Puchar „Solidarności”. Zgłoszenia przyjmowane będą na miejscu, na godzinę przed rozpoczęciem turnieju.

Regulamin: Turniej otwarty, wstęp wolny bez ograniczeń wiekowych i miejsca zamieszkania.

Czas gry: 15  minut dla każdego zawodnika w systemie szwajcarskim, 7 rund.

Nagrody rzeczowe dla sześciu najlepszych zawodników turnieju – oprócz tego Puchar dla zwycięzcy turnieju, nagroda specjalna dla najlepszego zawodnika wśród dzieci do 15-tu lat oraz nagroda dla najlepszej szachistki, pamiątkowe dyplomy.

Organizatorzy - NSZZ „Solidarność” HSW oraz KKS Viktoria (sekcja szachowa) - zapewniają profesjonalną obsługę sędziowską. - Celem imprezy jest upamiętnienie XXXV-ej rocznicy powstania NSZZ „Solidarność”, upowszechnienie szachów wśród dzieci, młodzieży, mieszkańców miasta i powiatu Stalowa Wola i okolicznych miejscowości – mówią organizatorzy.

Źródło: http://www.biblioteka.stalowawola.pl/