Lubaczów: Narodowe Czytanie „Lalki” Bolesława Prusa

• 05-09-2015
Lubaczów: Narodowe Czytanie „Lalki” Bolesława Prusa MPB w Lubaczowie

Urząd Miejski w Lubaczowie, Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie oraz Miejski Dom Kultury im. Aleksandra Sas-Bandrowskiego w Lubaczowie zapraszają wszystkich mieszkańców Lubaczowa do włączenia się do akcji Narodowe Czytanie „Lalki” Bolesława Prusa.

Narodowe Czytanie to to ogólnopolska akcja mająca na celu promocję czytelnictwa zainicjowana przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego.
Wydarzenie odbędzie się w dniu 5 września 2015 r. o godz. 10:00 na lubaczowskim Rynku.

Osoby, które chcą czytać fragmenty „Lalki” prosimy o zgłoszenie swojego udziału w akcji pod nr tel. 16/ 632 93 50 w. 25 lub osobiście w Czytelni dla Dorosłych MBP w Lubaczowie do dnia 03.09.2015r.

Źródło: http://www.mbp.lubaczow.pl