Boguchwała: Uniwersytet Aktywni Plus

• 05-09-2015
Boguchwała: Uniwersytet Aktywni Plus Fot.: MBP w Boguchwale

Gminna Biblioteka Publiczna w Boguchwale zaprasza osoby 50+ z terenu gminy Boguchwała do udziału w Uniwersytecie Aktywni Plus.

Nabór na III semestr rozpoczyna się 18 sierpnia 2015 r. i potrwa do 5 września 2015 r.

Do wyboru wiele ciekawych zajęć edukacyjnych, sportowych, rekreacyjnych. W III semestrze proponujemy również nowe tematy warsztatów np. lektorat hiszpańskiego, włoskiego, brydż, kabaret.

Szczegółowe informacje o spotkaniach Uniwersytetu dla Seniorów Aktywni Plus oraz zapisy w Gminnej Bibliotece Publicznej w Boguchwale oraz jej filiach - w Niechobrzu i w Racławówce.

Źródło: http://gbp.boguchwala.org.pl