Łańcut: Wieczór wspomnień oraz wystawa poświęcona księdzu doktorowi Ignacemu Koziei

• 10-09-2015

Miejska Biblioteka Publiczna w Łańcucie w miesiącu wrześniu 2015 roku planuje zorganizować w wieczór wspomnień połączony z wystawą poświęcony Honorowemu Obywatelowi Miasta Łańcuta, wybitnemu kaznodziei i rekolekcjoniście, wychowawcy młodzieży księdzu doktorowi Ignacemu Koziei.

Wydarzenie organizowane w ramach obchodów Dani Miasta Łańcuta,

W związku z organizacją wieczoru Biblioteka zwraca się z prośbą do wszystkich mieszkańców miasta i powiatu łańcuckiego, którzy posiadają jakiekolwiek materiały związane z życiem oraz pracą duszpasterską i dydaktyczną księdza doktora Ignacego Koziei o ich udostępnienie.
Osoby które zechciałyby podzielić się swoimi wspomnieniami związanymi z księdzem doktorem Ignacym Kozieją proszone są o kontakt z Miejską Biblioteka Publiczną w Łańcucie.

Materiały prosimy składać w Wypożyczalni Głównej do dnia 10 września 2015 roku.

Materiały udostępniane na potrzeby wystawy zostaną zwrócone właścicielom po jej zakończeniu.

Źródło: MBP w Łańcucie