Stalowa Wola: Za bajkowy rysunek wygraj pobyt z dzieckiem w Rabce-Zdroju

• 15-06-2015
Stalowa Wola: Za bajkowy rysunek wygraj pobyt z dzieckiem w Rabce-Zdroju Fot:. MBP w Stalowej Woli

Miejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli włączyła się do konkursu organizowanego podczas Międzynarodowego Festiwalu Literatury Dziecięcej Rabka Festival 2015. Za jeden rysunek dziecko może wygrać czterodniowy pobyt z opiekunem podczas festiwalu w dniach 9-12 lipca.

Co dokładnie trzeba zrobić? Już wyjaśniamy! Marysia – dziewczynka, którą widzisz na załączonym do artykułu obrazku, towarzyszy festiwalowi od samego początku. Dziewczynka rysuje książkę, w której kryje się… No właśnie! Zapraszamy wszystkie dzieci (w wieku 5-10 lat), by pomogły nam znaleźć odpowiedź i dorysowały mieszkańca książki. - Dla uczestników organizatorzy przygotowali specjalny wzór kartki – rysowankę, na której mogą namalować swojego bohatera. Do wygrania czterodniowy pobyt w Rabce-Zdroju podczas tegorocznej edycji Festiwalu, w dniach 9-12 lipca oraz książki – mówią organizatorzy, czyli bibliotekarze w Rabce. A regulamin konkursu, wspomniana rysowanka i formularz zgłoszeniowy znajdują się w MBP w Stalowej Woli: w Multitece – na parterze budynku przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki 10.

Gotowy rysunek wraz z formularzem zgłoszeniowym, podpisanym przez rodziców lub opiekunów dziecka należy wysłać osobiście do 15 czerwca 2015 roku na adres: MBP w Rabce – Zdroju, ul. Orkana 27, 34-700 Rabka-Zdrój. Zwycięzca zostanie zaproszony do Rabki z dorosłym opiekunem, przewidziane są także liczne nagrody książkowe. Wszelkie informacje o konkursie dostępne są także na stronie internetowej rabkafestival.pl zakładce „konkurs” u góry strony internetowej.

MBP Stalowa Wola