Stalowa Wola: Spotkanie z Wiesławem Myśliwskim

• 31-05-2015

Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli zaprasza na spotkanie z pisarzem Wiesławem Myśliwskim, autorem takich utworów jak „Widnokrąg”, „Traktat o łuskaniu fasoli”, „Kamień na kamieniu”, „Nagi sad”, „Pałac”. Autor otrzymał wiele prestiżowych nagród literackich, m.in. był dwukrotnym laureatem Nagrody „Nike”.

Spotkanie autorskie odbędzie się 31 maja 2015 r. (niedziela) o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury. Spotkanie poprowadzi Aneta Adamska.

Wstęp wolny.

Po spotkaniu o godz. 20.00 Amatorski Teatr Dramatyczny im. Józefa Żmudy przedstawi spektakl „Requiem dla gospodyni” na podstawie tekstu Wiesława Myśliwskiego, w reżyserii Anety Adamskiej.

Miejsce spotkania: Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli, ul. 1 Sierpnia 9.

Źródło informacji: MDK w Stalowej Woli  http://www.mdkstalowawola.pl