Rzeszów: Spotkanie poświęcone książce "Opowiadania. Zdzisław Beksiński"

• 21-05-2015
Wydaw. BOSZ Wydaw. BOSZ

Księgarnia BOSZ zaprasza na spotkanie z cyklu Kulturalnych Czwartków pod tytułem „Nieznane oblicze genialnego artysty”.

Spotkanie odbędzie się 21 maja 2015 r. (czwartek) o godz. 18.00 i dotyczyć będzie książki „Opowiadania. Zdzisław Beksiński", o której powstawaniu opowiedzą Wiesław Banach – przyjaciel artysty i dyrektor Muzeum Historycznego w Sanoku, Tomasz Chomiszczak – autor opracowania krytycznego „Opowiadań" oraz Bogdan Szymanik – dyrektor Wydawnictwa BOSZ.

Miejsce spotkania: Millenium Hall (poziom 1) w pobliżu Księgarni Artystycznej BOSZ.

Wstęp wolny.

Źródło: http://www.strefaimprez.pl