• 14-05-2015
Łańcut: Duet pisarski Maria Ulatowska i Jacek Skowroński w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łańcucie Fot.: MBP w Łańcucie

Miejska Biblioteka Publiczna w Łańcucie zaprasza na spotkanie autorskie z Marią Ulatowską, znaną i lubianą autorką powieści obyczajowych, oraz Jackiem Skowrońskim, pisarzem publikacji sensacyjno-kryminalnych.

Spotkanie odbędzie się w ramach spotkań Dyskusyjnego Klubu Książki 14 maja 2015 r. o godz. 17.00 w Czytelni Głównej MBP w Łańcucie.

Źródło: www.mbp-lancut.pl